Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí

Kód: 7367323

Úplný název:

Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí (kol.):

Autor a popis:

Kol., Portal, 136 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
178 Kč (225 Kč)
  / ks  
koupit
 

Náměty k RVP pro předškolní vzdělávání
Ucelený program pro rozvíjení tvořivých schopností a inteligence poskytuje široký a různorodý soubor slovních, výtvarných, hudebních, pohybových, dramatických a dalších her, které podporují nové tvořivé projevy dětí. V současné době přesycené informacemi je nutné, aby se děti vyrovnávaly se stále s novými požadavky. Tvořivost pomáhá zvládat zátěž tím, že podporuje různorodá řešení, a tedy i zvládání náročných životních situací. Zároveň zvyšuje sebejistotu, zájem o poznání i ochotu spolupracovat.
Předložené základní náměty povzbuzují k vymýšlení variant a objevování nových forem kreativního vyjádření. Závisí to jednak na vytvořených podmínkách a také na vynalézavosti dospělých. Děti hry přijímají s potěšením a zájmem, jsou to pro ně hádanky a hlavolamy. Povzbudivé je i to, že hry nemívají jen jedno správné řešení, ale poskytují prostor pro fantazii, samostatnost a individualitu. Při řešení je třeba dopřát dětem čas a projevovat zájem. Kniha vychází ze současného Rámcového programu pro předškolní vzdělávání a umožňuje tak učitelkám MŠ rychlou a snadnou orientaci při tvorbě denního plánu a při výběru konkrétních postupů. Poskytuje i nápady pro učitele a vychovatele na prvním stupni ZŠ a vedoucí zájmových činností. Nabízí podklady také rodičům, kteří chtějí hrou rozvíjet osobnost a schopnosti svých dětí
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humanitní vědy

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Humanitní vědy / Rozvoj tvořivosti a klíčových kompetencí dětí