Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk

Kód: 7268949

Úplný název:

Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk (Ivanov Miroslav):

Autor a popis:

Ivanov Miroslav, Akcent, 604 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
170 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Rukopisy královédvorský a zelenohorský:
Nový překlad Rukopisů je srozumitelný, bez zbytečných archaismů. Zaujmout může i čtenáře, který se příliš nezajímá o spory nad touto literární památkou, kdysi pokládanou za výjimečné dílo středověku, stačí, má-li v oblibě hrdinské zpěvy, mýty a romantické příběhy.

Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorského:
Jedna z nejpopulárnějších knih autora literatury faktu Miroslava Ivanova. Píše v ní o Rukopisech. Literárních památce, která vzrušovala celé generace umělců, vědců a čtenářů. Jsou rukopisy pravé? Je to stará památka českého písemnictví? Nebo jde o falza? Ale kdo je pak jejich autorem? Vždyť v sobě nezapřou rysy geniality… Rozpoutává se zápas, v němž se angažoval i T. G. Masaryk. A jehož závěrečnou etapu M. Ivanov přímo vyvolal a organizoval. Nemylme se. Rozhodně to není kniha pouze pro zájemce o literární historii. Ivanovova kniha se čte jako příběh velkého dobrodružství. Autor shromažďuje argumenty pro a proti, někdy nepochybné, jindy diskusní, sporné. Něčemu přitaká, jindy nesouhlasí. Vždycky však probouzí náš zájem - jak tomu bývá u atraktivní reportáže.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Rukopisy královédvorský a zelenohorský + Tajemství rukopisů královédvorského a zelenohorsk