Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály

Kód: 7336835

Úplný název:

Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály (Thorsson Edred): FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály

Autor a popis:

Thorsson Edred, Fontána, 208 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
243 Kč (338 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.1.2018 dopoledne. 
 

Runy můžete využít jako mocné nástroje magie, nejen k věštění, ale i duchovnímu rozvoji a osvícení. Ve Futharku, který je nyní průběžně vydáván již pětadvacet let, nás autor EDRED THORSSON naučí, jak. Thorsson čtenáře vede do hlubin Staršího futharku - nejstarší formy runové abecedy, kterou germánské kmeny používaly asi od roku 200 př.n.l. až do roku 800 n.l. Tato abeceda o čtyřiadvaceti znacích se používala k dorozumění a i magii - obrázky run nacházíme na amuletech, nástrojích, zbraních i na kamenech, které se používaly k věštění. Každá moc skrytá za každou runou je stále živá, a když ji umíme nasměrovat, stává se účinným symbolem přeměny lidského života. Futhark je celistvá kniha o runovém učení. Obsahuje podrobné definice všech čtyřiadvaceti run a jejich výklad, fonetickou hodnotu, odvozené tvary i magické vlastnosti. Kromě toho Thorsson čtenáři přináší cvičení, zpěvy a rituály, díky nimž se může spojit s mocí skrytou v každém glyfu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Runy v praxi - FUTHARK - amulety - věštění - cvičení - rituály