Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách

Kód: 7335143

Úplný název:

Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách (Csiriková M.): s durazem na užití ve vetách

Autor a popis:

Csiriková M., Leda, 592 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
436 Kč (599 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.11.2017 dopoledne. 
 

Nový oboustranný slovník zpracovává celkem asi 25 tisíc výrazů z nejrůznějších oblastí každodenního života. Vybírá ze současné spisovné slovní zásoby slova, která tvoří jádro mluveného jazyka, přitom ve větší míře než jiné slovníky uvádí citoslovce, částice a příslovce. Pro upřesnění jednotlivých významů nabízí bohatý výběr ustálených slovních spojení, frazeologizmů a živých vět. Klade důraz na výrazy, které činí uživatelům v praxi největší problémy. Heslové slovo přehledně zpracovává, a to včetně gramatického aparátu, zasazuje je do kontextu ve slovních spojeních nebo v živých větách a nabízí adekvátní překladové ekvivalenty.

Slovník je určen pro širokou veřejnost, českou i ruskou, pro studenty středních a vysokých škol a pro všechny zájemce, kteří se snaží zvládnout sféru běžně mluveného jazyka s jistou dávkou systematičnosti.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Rusko-český a česko-ruský slovník s důrazem na užití ve větách