Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého

Kód: 8781941

Úplný název:

Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého (kol.): ... pro každého

Autor a popis:

Lingea, 1264 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
362 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Autorsky původní slovník, při jehož tvorbě bylo naší snahou v co nejhutnější, avšak maximálně přehledné formě postihnout skutečnou slovní zásobu jak češtiny, tak i ruštiny. Ačkoliv jde o slovník rozměrem střední, svým obsahem a záběrem se na našem trhu řadí spíše k slovníkům větším.

Všechna hesla a významy jsou ověřeny na základě informací z důvěryhodných zdrojů, pečlivě zpracovány a graficky upraveny tak, aby Vám umožnily co nejrychleji nejen najít správný překlad, ale také jej správně použít v daném kontextu.

Při práci na ruské straně slovníku jsme vycházeli z nejnovějších ruských výkladových slovníků renomovaných ruských nakladatelství, jako jsou EKSMO, Ruský jazyk, AST, Astrel, řady speciálních slovníků idiomatických a frazeologických, odborných slovníků, encyklopedií, a v neposlední řadě též z vlastních korpusových zdrojů a internetu.

Obsahuje současnou frekvenčně uspořádanou slovní zásobu, nechybí ani nejnovější termíny technické, ekonomické či právní, odrážející technologický pokrok počátku nového tisíciletí či začlenění naší země do Evropské unie.

Česká strana je založena na vlastním rozsáhlém výkladovém slovníku češtiny, který vytváříme již od roku 2001. Tento živý, průběžně aktualizovaný a neustále rozšiřovaný slovník tvoří jednotící základ všech našich překladových slovníků, které postupně vydáváme v knižní i elektronické podobě od roku 2005.

1 264 stran
75 000 hesel
18 000 příkladů, idiomů a frází
200 000 překladů
Aktuální slovní zásoba věrně odrážející současný psaný i mluvený jazyk
Včetně odborné terminologie a ustálených slovních spojení
Dvoubarevný tisk pro lepší přehlednost hesel
Nezbytný pomocník pro práci, studium i volný čas
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Rusko-český, česko-ruský praktický slovník ...pro každého