Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma

Kód: 9044659

Úplný název:

Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma (Pařízková Štěpánka): + MP3 ke stažení zdarma

Autor a popis:

Pařízková Štěpánka, Pařízek Pavel, 440 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
306 Kč (429 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.3.2018 dopoledne. 
 

Tato klasická učebnice ruštiny, která studenty dovede přibližně na úroveň B1, je určena jak pro úplné začátečníky, tak i pro studenty, kteří si z nejrůznějších důvodů potřebují nebo chtějí oživit své znalosti. V této knížce se seznámíte jak s veškerou základní gramatikou (včetně toho, že se naučíte a procvičíte si azbuku), tak slovní zásobou a s nejčastějšími konverzačními tématy (seznámení, nákupy, jídlo, u lékaře, cestování, ...).
Součástí této publikace jsou i nahrávky namluvené rodilými mluvčími (v délce 183 minut) ke stažení zdarma, dále získáváte přístup k 120 interaktivním cvičením na procvičování slovní zásoby (přibližně 1 800 slovíček) a gramatických jevů na počítači.
Dalších více než 90 interaktivních cvičení je optimalizováno i pro tablety a mobilní telefony. V zadní části učebnice naleznete slovníček a klíč.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Ruština pro začátečníky a samouky + MP3 ke stažení zdarma