RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby

Kód: 8664220

Úplný název:

RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby (Skálová Eva):

Autor a popis:

Skálová Eva, ISV, 164 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
142 Kč (189 Kč)
  / ks  
koupit
 

Lexikon obsahuje na 2 500 hesel. Jeho prostřednictvím si uživatel rozšíří jak znalost anglické frazeologie v širším slova smyslu, na niž se lexikon soustřeďuje, tak i znalost anglo-amerických reálií. Lexikon může být užitečným pomocníkem překladatelů, novinářů, učitelů angličtiny, ale i studentů, kteří se hlouběji zajímají o lexikologii.
Hesla mají za úkol seznamovat s běžnou realitou ve Velké Británii, proto jsou výrazy různě sémanticky a stylisticky zabarvené, mohou být expresivní, onomatopoické, nebo jsou z jazyka hovorového, dětského, ze slangu apod. V slovníkové části se mezi hesly také vyskytují hovorové stažené tvary typu cuppa (cup of tea), I betcha (bet you), doncha/doncher/don’t cha (don’t you) apod.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Angličtina

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Angličtina / RUUP 4 IT? (Are you up for it?) Anglicko-český lexikon nestandardní slovní zásoby