Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích

Kód: 8724920

Úplný název:

Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích (Bílý Jan): Bohatství, krize a transformace v konstelacích

Autor a popis:

Bílý Jan, Maitrea, 284 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
189 Kč (275 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Kniha Růže pro Plúta je o proměně. O té, která se vkrádá do našeho vědomí a mění je, o té, kterou sdílíme s přáteli a se všemi lidmi, s nimiž se setkáváme a kterých je stále víc. O proměně, která zrychluje naše učení, prohlubuje naši schopnost přijmout to, co je, která nás vede za hranice donedávna nepředstavitelného a nemyslitelného. Začínáme tušit, že bez této proměny pro nás není budoucnost. Jsme jako housenky, které se buď probudí do motýlího života, nebo se neprobudí vůbec.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Růže pro Plúta - Bohatství, krize a transformace v konstelacích