Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic

Kód: 9050050

Úplný název:

Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic (kol.):

Autor a popis:

CEDOP, 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (169 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Kniha Rychlá železnice i v České republice přináší nejaktuálnější informace o vývoji vysokorychlostní sítě ve vybraných zemích v Evropě i Asii. V další části popisuje stav železniční sítě v České republice a důvody, proč by měly být budovány vysokorychlostní tratě i u nás. V poslední, nejrozsáhlejší části je popsáno vedení rychlých spojení v jednotlivých krajích České republiky a představeno jejich začlenění do současné železniční sítě.Na 256 stranách naleznete 24 map, 31 tabulek a 212 barevných obrázků. Kniha by neměla chybět žádnému dopravnímu odborníkovi, představiteli veřejné správy a samosprávy a už vůbec ne příznivci železniční dopravy. Kniha obsahuje český a anglický text.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Rychlá železnice i v České republice / High Speed Rail even in the Czech Republic