Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří)

Kód: 7376308

Úplný název:

Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří) (Foglar Jaroslav): Záhada hlavolamu, Stínadla se bourí

Autor a popis:

Foglar Jaroslav, Čermák Marko, Olympia, 56 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
68 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Legendární klub - pětici skvělých kluků v čele s Mirkem Dušínem - znají mladí i starší čtenáři dobrodružných příběhů Jaroslava Foglara. Komiks Záhada hlavolamu a Stínadla se bouří je nakreslen podle slavných knižních předloh a zavádí čtenáře do tajemných zákoutí starobylé městské čtvrti s tajuplnými uličkami, temnými dvory, odlehlými uličkami a podzemními chodbami. Neuvěřitelné příběhy Rychlých šípů jsou plné dramatických zážitků spojených s pátráním po záhadném talismanu - ježkovi v kleci, ukrývajícím plány k vynálezu dávno mrtvého učně - Jana Tleskače. Proti Rychlým šípům stojí tajemné bratrstvo Vontů. A právě odvážné výpravy Rychlých šípů do Stínadel a jejich střety s Vonty jsou základem celého příběhu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří) (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dětská dobrodružství

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Dětská dobrodružství / Rychlé šípy ve Stínadlech (Záhada hlavolamu, Stínadla se bouří)