Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky

Kód: 2491512

Úplný název:

Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky (Schinharlová Cornelia):

Autor a popis:

Schinharlová Cornelia, Ikar, 160 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Toužíte zvládnout taje vaření pro vegetariány? Rádi občas vynecháte z jídelníčku maso? Moto našeho rychlokursu: oč méně slov, o to více fotografií, které vás krok za krokem snadno naučí vařit. Zvolíte si salát pro každou příležitost, připravíte zeleninu v každé roční době, u těstovin se nudit nebudete, poznáte nové know-how bulguru, rýže, pšenice a jistě vás zláká úprava tofu a tempehu. Milujete sladkosti? Hruškový tvaroh s ořechy ráno, lívance s jablky jako hlavní jídlo, kakaová zmrzlina s horkými malinami jako dezert – vaše srdce vegetariána docela jistě zaplesá.

Nahlédnout do Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky Nahlédnout do Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Rychlokurs vaření pro vegetariány - Bleskový úspěch pro začátečníky