Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny)

Kód: 8690659

Úplný název:

Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny) (Wildemann Victoria): Efektivne za 4 týdny + CD

Autor a popis:

Wildemann Victoria, Klett, 128 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
77 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2017 dopoledne. 
 

Intenzivní a rychlý kurz pro skutečné či „věčné“ začátečníky, který vás prostřednictvím zábavného až detektivního příběhu na pokračování zasvětí do základů mluveného jazyka. Každá z 10 lekcí nabízí zajímavý dialog, výklad základních gramatických jevů, informace o reáliích a kultuře dané země a několik cvičení oživených křížovkami. Příručka vám zprostředkuje nejdůležitější slovní zásobu „pro přežití“, kterou budete v zahraničí nezbytně potřebovat. Součástí knížky jsou překlady rozhovorů, klíč ke cvičením, přehled gramatiky a slovníček. Připojené CD s nahrávkami textů, které čtou rodilí mluvčí, vám usnadní si vše naučené opakovat a upevňovat.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Rychlokurz pro začátečníky – Ruština -2 kniha+1CD (efektivně za čtyři týdny)