Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě

Kód: 2608748

Úplný název:

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě (Kosačík Tomáš): Zdravými recepty ke štíhlé postave

Autor a popis:

Kosačík Tomáš, Břicháč Tom, 192 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma jsou pokračováním první knihy, která Vám ukázala, že zhubnout lze i chutným jídlem, bez držení diet a počítání kalorií. Nezáleží na tom, jestli chcete zhubnout nebo si postavu udržet. V knize najdete mé další rady, které jsem využíval při mém hubnutí, když jsem za rok zhubl 27 kg a 33 cm v pase. Těmito principy se řídím i nadále a váhu si bez problémů držím.

V kuchařce ale najdete především inspiraci pro zdravé vaření, při němž není použita klasická bílá pšeničná mouka ani bílý cukr.

Všechny recepty jsou přesto chutné a se snadnou přípravou. Většinu receptů zvládnete připravit za 30 minut a nemusíte tak trávit v kuchyni dlouhé hodiny. Vybrat si můžete ze sladkých snídaní i svačinek, hlavních jídel s masem i těch bezmasých vhodných pro vegetariány. Snadno také připravíte krémové polévky a pochutnáte si na zdravějších dezertech dochucených medem nebo ovocem.

Zatímco první díl se více věnoval snídaním, svačinkám a salátům, nyní najdete větší inspiraci pro hlavní chody, večeře a taky velké množství sladkých receptů.

Ochutnejte

Koprovou omáčku bez mouky

Snadný hovězí guláš s karotkou

Lehké špagety s cuketkou

Křupavou tvarůžkovou dobrotu

Extra čokoládový řez

Trhanec

Jablečno-skořicová kolečka

a nebo snídaně z hrnečku, které připravíte za 3 minuty


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma - Zdravými recepty ke štíhlé postavě