Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama

Kód: 8706743

Úplný název:

Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama (Fisher Robert): O muži, který našel sebe sama

Autor a popis:

Fisher Robert, Rybka, 108 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
129 Kč (188 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 22.9.2017 dopoledne. 
 

Příběh, známý milionům čtenářů ve více než dvaceti zemí světa, začíná v okamžiku, kdy si jeho hlavní hrdina, který se dosud považoval za ctnostného rytíře, jemuž nelze nic vytknout a jemuž nic neschází, uvědomí, že je uvězněný ve svém brnění, které mu brání v plnohodnotném životě, v komunikaci s nejbližšími i se sebou samým. V té chvíli se bezradný rytíř rozhodne vstoupit na cestu hledání svého pravého já, na svou osobní výpravu za sebepoznáním.
Přestože na své cestě narazí na mnoho zdánlivě nepřekonatelných překážek, na konci svého putování dospívá ke kýženému cíli: Stává se člověkem, který prohlédl, zbavil se klamných iluzí, vykonstruovaných představ a šalebných tužeb a našel autentickou svobodu.
Rytířovo putování odráží i naši životní zkušenost, plnou nadějí a zklamání, víry a rozčarování, smíchu i pláče. Vyzývá nás, abychom nelpěli na tom, co už víme, abychom se zvídavě otevřeli právě tomu, co ještě neznáme a čeho se možná bojíme. Jen tak rozšíříme hranice své mysli, zbavíme se vnitřních bariér, které nás omezují. Jen tak svlékneme své brnění, v němž jsme uvízli.
Rytířův příběh je příběhem každého z nás, každého, kdo se pídí po smyslu života a lásky. Prožijme spolu s ním dobrodružství vnitřní proměny.
Robert Fisher je autorem více než čtyř set rozhlasových pořadů a téměř tisícovky pořadů televizních. Se svým přítelem Arthurem Marxem napsal také řadu broadwayských her a filmových scénářů. Jeho nejznámější kniha Rytíř v rezavém brnění byla přeložena do více než dvaceti jazyků .
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Rytíř v rezavém brnění aneb O muži, který našel sebe sama