Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla

Kód: 2610569

Úplný název:

Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla (Kuhn T.):

Autor a popis:

Kuhn T., Vydavatelství Západočeské univ, 154 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
224 Kč (306 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Předkládaná kniha mapuje různé druhy klavírní stylizace populárních písní patřící do hudby jazzového okruhu. Je první českou publikací, která systematicky popisuje a předkládá rytmicko-melodické modely, určené k doprovodu populárních písní hraných současně s melodií i bez melodie.

Text je rozdělen do dvou částí. První blok obsahuje analytickou část, která je zaměřena na hudební teorii z pohledu sledované látky, tj. klavírní fakturu, harmonii, rytmus a akordové značky. Náplň druhé části tvoří typologie rytmicko-melodických modelů a variací vhodných k doprovodům populárních písní, uspořádaných podle užitých žánrů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hudba

 
Knihkupectví / Hudba / Rytmicko-melodické modely k doprovodu populárních písní podle akordových značek a její kla