Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus)

Kód: 8069001

Úplný název:

Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus) (Petříčková Renata, Vaněček Michal):

Autor a popis:

Petříčková Renata, Vaněček Michal, MAXDORF, 0 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
103 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jeníček, Mařenka a jejich svérázný kamarád Blboun nejapný jsou zpět a s nimi i známé postavy ze světa pohádek. Tentokrát se dozvíme pravdu o tom, jak to bylo se Šípkovou Růženkou, Otesánkem nebo Čertem a Káčou. To pravé velké dobrodružství ale začne v okamžiku, kdy se Jeníček s Mařenkou vydají hledat zázračné bylinky na Blbounův rodný ostrov Mauricius. Chcete vědět, k čemu je budou potřebovat? Tak se pusťte do poslouchání. Čeká vás totiž odhalení jednoho z největších tajemství o Blbounech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro děti

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Beletrie pro děti / Audio CD: S Blbounem za velkým dobrodružstvím - CD (Namluvil Jiří Lábus)