S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD

Kód: 9056344

Úplný název:

S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD (Konečný Michal Jupp):

Autor a popis:

Konečný Michal Jupp, Regionall, 196 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
265 Kč (385 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Vzpomínáte ještě na osmdesátá léta minulého století, kdy se do Plzně jako velká voda přivalil festival Porta? Pamatujete si, jak zněl třicetitisícový chorál diváků na Lochotíně? Ať už ano, či ne, máte možnost to vše oživit v paměti v knize dlouholetého dramaturga festivalu, Michala Juppa Konečného, který sám v úvodu svěřuje: „Byla to pro mě nádherná léta plná nádherných setkání. Jsem moc rád, že jsem byl u toho a že mi z těch let zbyla spousta zážitků a skvělých přátel. A raduji se i z toho, že jsem se ke všem těm vzpomínkách mohl vrátit a napsat s pomocí těch, kteří to s námi prožívali, tuhle knihu“.
I před čtenáři se jako staré album otevřou vzpomínky na jednotlivé ročníky, muzikanty, kteří v nich sváděli souboje o jejich přízeň, kamarády a kamarádky, zážitky… To vše doplněno stovkami fotografií a navrch vyšperkováno hudebním CD, do nějž Jiří Sláma z plzeňského AVIKu namíchal koktejl pětadvaceti písniček, které jsme společně zpívali a zpíváme dosud.
Kniha „S kytarou na zádech“ je nepochybně jednou z nejzdařilejších publikací, věnovaných všem příznivcům folkové a country hudby, všem vám, kteří jste neváhali za jakéhokoliv počasí dorazit do Plzně a „být při tom“!

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literární biografie

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Literární biografie / S kytarou na zádech - O Portách, festivalech a muzikantech českého západu + CD