S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov

Kód: 2043662

Úplný název:

S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov (Scottová Jennifer L.): Rodinný život po francouzsku aneb jak udržet chic sebe i svuj domov

Autor a popis:

Scottová Jennifer L., Mladá Fronta, 208 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
223 Kč (279 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 20.10.2017 dopoledne. 
 

Pamatujete na Jennifer, obyčejnou dívku, která přijela studovat do Paříže přesvědčená, že chodit po ulici v teplácích je naprosto v pořádku? A na Madame Chic, jak si ji po chvilce rozpaků vzala do parády a zasvětila ji do tajů francouzského umění žít? Od té doby již uplynulo moře času a spousta věcí se změnila. Jennifer dostudovala a s manželem a dvěma malými dcerkami a pejskem se usadila v domku na předměstí. Inspiraci od Madame Chic však čerpá neustále. Však jak jinak zvládnout práci, rodinu i péči o domácnost a zůstat přitom chic? S Madame Chic doma Jennifer odhaluje tajemství šťastného a naplňujícího rodinného života. Vysvětluje, že ranní odchod z domova nemusí být jeden velký chaos, že zůstat chic je možné i s minimem času a námahy, že při troše přemýšlení se dá domácí večeře podávat každý den a že drobnosti jako hudba a voňavé svíčky udají celému rodinnému večeru ten správný tón. Okouzlující a užitečná knížka je uspořádána podle radostí, které můžeme objevovat v průběhu všedního dne. Překypuje nápady, nabízí seznamy skladeb, recepty, kosmetické tipy a další užitečné rady, které pomohou zdánlivě nesnesitelný den postavit na hlavu a vykouzlit z něj zábavné dobrodružství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Hobby a domácnost

 
Knihkupectví / Hobby a domácnost / S Madame Chic doma - Rodinný život pofrancouzsku aneb jak udržet chic sebe i svůj domov