S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den

Kód: 2044016

Úplný název:

S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den (Scottová Jennifer L.): aneb Jak být elegantní každý den

Autor a popis:

Scottová Jennifer L., Mladá Fronta, 182 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
215 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Stačí, když dnes vyjdete ze dveří a všimnete si, že kultivovanost je v současném uspěchaném světě velkou vzácností. S Madame Chic na úrovni si připomenete skrytou sílu vystupování s důstojností, laskavostí i půvabem.
Jennifer L. Scottovou dobře znáte už z jejích předchozích knih, ve kterých jste s úsměvem na rtech četli její postřehy o čase stráveném v Paříži u rodiny Chic. Madame Chic se stala její mentorkou i zdrojem celoživotní inspirace. Ztělesňovala eleganci samu, a to nejen správným držením těla, vybraným oblečením a přirozenými způsoby, ale i svou neochvějnou sebejistotou a kultivovaností ve všem, co dělala.
V této půvabně ilustrované, praktické a inspirativní knize plné tipů, seznamů a nápadů se zamyslíte nad vhodným oděvem na společenské události, dobrou péčí o vzhled, uměním konverzace, nad tím, jak být správnou hostitelkou i hostem, nad vztahy se sousedy i cizími lidmi, sebedisciplínou a utvářením si vlastního image.
Zkrátka se naučíte být chic a na úrovni!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Světová současná literatura

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Světová literatura / Světová současná literatura / S Madame Chic na úrovni aneb Jak být elegantní každý den