Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí

Kód: 2606277

Úplný název:

Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí (kol.): 24 povídek vycházejících ze skutecných událostí

Autor a popis:

BURDA Praha spol. s.r.o., 160 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
69 Kč (89 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

Láska se táhne celým životem jako červená nit. Ženská touha nebýt sama, mít někoho vedle sebe, komu můžeme věřit, o koho se opřít, s kým usínat a probouzet se, je věčná. Stejně tak nekonečný je problém najít toho pravého - muže s velkým M, který by nás doplňoval, a s nímž bychom vytvořili bezpečný a láskyplný domov. Prožíváte ty nejkrásnější romantické chvíle a létáte na obláčku magické zamilovanosti? Gratulujeme! Avšak i ta největší láska může časem zevšednět a dovede hodně potrápit. Co v případě, že jste neplánovaně single? A překročíte-li třicítku…, volných a hlavně vhodných pánů je už doslova jako šafránu. Co pak? Řeknete si: Už nikdy! Skutečné příběhy 24 žen vám dokážou, že se ten pravý může objevit zcela nečekaně a na nejméně pravděpodobném místě. Mějte oči a duši lásce otevřené a dejte vztahům šanci! Právě pro vás, které v lásku věříte, je tu kniha Šachmat láskou. Knihu postavenou na skutečných prožitcích českých žen, které velkou lásku právě prožívají, nebo přežily její pád a dočkaly se znovuzrození toho nejkrásnějšího - mít jeden druhého, provázejí slova známé psycholožky Zdeňka Sládečkové. Se zkušenostmi z její praxe se můžete setkat v rozhlase, na televizních obrazovkách, na stránkách časopisů nebo přímo v její psychologické poradně v Praze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Šachmat láskou - 24 povídek vycházejících ze skutečných událostí