Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů

Kód: 7336497

Úplný název:

Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů (Storl Wolf-Dieter): Jak nalézt své koreny pomocí šamanských rituálu

Autor a popis:

Storl Wolf-Dieter, Fontána, 326 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
253 Kč (368 Kč)
  / ks  
koupit
 

Šamanské techniky a rituály, jejichž kořeny sahají až do doby kamenné, mohou otevřít cesty do spirituálních dimenzí i modernímu člověku. Autor vysvětluje na základě četných příkladů z Ameriky, Asie, Austrálie a Afriky strukturu šamanských rituálů. Především se však věnuje dávné tradici evropských lesních národů, Keltů, Germánů a Slovanů, již dlouho zasuté v zapomnění. Přitom se věnuje zcela praktickým otázkám: Kdy a z jakého důvodu se daný rituál prováděl? Jaké rituální předměty a které pomůcky a vykuřovadla se používaly? Podle čeho probíhala volba správného místa a okamžiku rituálu. Šamanské rituály jsou destou i pro dnešního člověka, cestou, na níž otevřeme svou duši a jež ho zavede až k prahu dimenze naplněného času.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Ezoterika

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Ezoterika / Šamanské techniky a rituály - Jak nalézt své kořeny pomocí šamanských rituálů