Šance zpola využitá

Kód: 7325385

Úplný název:

Šance zpola využitá (Hloušek Vít, Havlík Vlastimil, Havlík Vratislav, Kaniok Petr, Mocek Ondřej): Ceská republika a strategie Evropa 2020

Autor a popis:

Hloušek Vít, Centrum pro studium demokracie, 240 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
167 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Jak využívá Česká republika své členství v Evropské unii? Jsou české politické elity dobře obeznámeny s tím, jak Unie funguje, jaké jsou její strategické politické priority a jaké jsou cesty k jejich naplnění? Na tyto otázky odpovídá předkládaná monografie.

Na základě výzkumu implementace agendy a cílů strategie Evropa 2020 v České republice analyzovali přední odborníci na problematiku vztahů mezi politickým systémem Evropské unie a členskými státy schopnost českých politických stran, zájmových skupin a vlády České republiky využít strategii Evropa 2020 k podpoře rozvoje české ekonomiky a společnosti. Zkoumali také, jak je česká politika schopna vyrovnat se s podněty a reakcemi ze strany EU.

Kniha je určena všem čtenářům, kteří se zajímají o problematiku evropské integrace a přemýšlejí o roli České republiky v Evropské unii a otázkách evropské integrace v české politice. Kolektiv autorů z Masarykovy univerzity přináší řadu originálních informací o vztahu české a evropské politiky.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šance zpola využitá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šance zpola využitá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šance zpola využitá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šance zpola využitá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šance zpola využitá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu