Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé

Kód: 7370227

Úplný název:

Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé (Hicks Esther, Hicks Jerry): Šalomounovi neobycejní neoperení prátelé

Autor a popis:

Hicks Esther a Jerry, Synergie, 234 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
142 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.10.2017 dopoledne. 
 

Volné pokračování předchozího příběhu o Sáře vás vtáhne do děje hned první větou a nepustí, dokud nedočtete poslední řádek. Zábavné dobrodružství, které prožijete společně se Sárou a Sethem při objevování prostých a praktických návodů jak naplnit smysl života, bude zkušenost, jakou můžete sdílet s každým, koho máte rádi. I když se právě teď možná cítíte báječně, po zkušenosti s touto nejnovější knihou o Sáře se budete cítit ještě líp. Společně se Sárou a jejím novým kamarádem Sethem budete v duchu prožívat jejich napínavá dobrodružství, procházet jejich zkušenostmi a taky se ovšem hodně smát. Postupně se před vámi bude odkrývat hluboká moudrost, kterou Sáře se Sethem zprostředkovává podivuhodná sova jménem Šalamoun. Zjistíte, jak funguje spravedlnost, jak zařídit, aby se vám plnila vaše přání, a vůbec podle jakých pravidel se na této zemi hraje hra zvaná Lidský život.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 

Další díly ke knize Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé

 
 

S Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Sára - kniha druhá - Šalamounovi neobyčejní neopeření přátelé