Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší

Kód: 7370026

Úplný název:

Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší (Hicks Esther, Hicks Jerry, Vyoral Petr): O vecném prátelství dvou blízkých duší

Autor a popis:

Hicks Ester, Synergie, 186 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
140 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.9.2017 dopoledne. 
 

Sára je plachá, uzavřená desetiletá dívka, která není příliš šťastná. Má zlomyslného bratra, který ji neustále provokuje, kruté a bezcitné spolužáky, a ve škole ji to moc nebaví. Je zkrátka jako mnoho jiných dnešních dětí. To všechno se změní, když potká Šalamouna, moudrou nadpozemskou sovu, která jí ukáže, jak se na svět dívat jinak, očima bezvýhradné lásky. Naučí Sáru, jak přijímat čistou, pozitivní energii. Sára poprvé vidí, kým skutečně je a jak neomezené možnosti má. Jako čtenáři si uvědomíte, že je to mnohem víc než dětská knížka. Je to návod, jak získat radost a štěstí, které jsou naším vrozeným právem. Budete se Sárou sdílet její vzlety i propady na cestě k většímu naplnění a uvědomíte si, že takové dítě je v každém z nás.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 

Další díly ke knize Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší

 
 

S Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Sára - kniha první - O věčném přátelství dvou blízkých duší