Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr

Kód: 8721278

Úplný název:

Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr (Šínová Renáta, Šmíd Ondřej):

Autor a popis:

Šínová Renáta, Šmíd Ondřej, Leges, 224 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
268 Kč (350 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace je cennou studijní pomůckou v tzv. klauzurním způsobu výuky v němž jsou znalosti studentů získané v průběhu studia ověřovány prostřednictvím písemných prací představujících řešení konkrétního případu.
Do sbírky byly zařazeny vybrané klauzurní práce z let 2008 až 2011, které byly zadávány studentům magisterského studijního programu Právo a právní věda na Právnické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci v rámci povinné výuky Civilního procesu 1 a Civilního procesu 2. Sbírka je současně doplněna o zadání dalších písemných prací, jež musí studenti povinně absolvovat, a to žalob, popř. jiných procesních podání, a odvolání.
Klauzurní práce jsou opatřeny řešením.
Publikaci ocení zejména posluchači právnických fakult, jimž může sloužit nejen jako pomůcka pro seminární výuku, ale také jako podklad pro samostudium praktické aplikace norem civilněprocesního práva.
Řešením v příručce obsažených zadání si studenti prověří své teoretické znalosti a osvojí si potřebné dovednosti pro výkon právnické profese v budoucnu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Sbírka klauzurních prací a zadání žalob, jiných podání a odvolání z civilního pr