Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního

Kód: 7552085

Úplný název:

Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního (Gřivna Tomáš):

Autor a popis:

Gřivna Tomáš, Wolters Kluwer, 360 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
303 Kč (375 Kč)
  / ks  
koupit
 

Čtvrté vydání Sbírky klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního bylo oproti předchozímu vydání rozšířeno o pět nových zadání. Dosavadní příklady byly revidovány podle právního stavu k 31. 1. 2016. Texty tak reflektují poslední novely trestněprávních předpisů i nejnovější judikaturu zejména Nejvyššího soudu.

Sbírku klauzurních prací sestavil autorský kolektiv z katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze pod vedením doc. JUDr. Tomáše Gřivny.

Publikace na konkrétních příkladech učí, jak interpretovat trestněprávní normy a aplikovat je na případy, analyzovat trestní kauzy a na patřičné úrovni je rozhodovat. Klauzurní práce jsou tak díky propracované koncepci a metodice hodnocení spolehlivým prostředkem kontroly studijních výsledků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pravo

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Pravo / Sbírka klauzurních prací z trestního práva hmotného a procesního