Sbírka motýlů

Kód: 8603767

Úplný název:

Sbírka motýlů (Besó Viktorie):

Autor a popis:

Besó Viktorie, Jonathan Livingston, 144 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
51 Kč (69 Kč)
  / ks  
koupit
 

Strhující erotický příběh, který prozrazuje, že i ženy si dokážou vychutnat sex bez lásky a když na to přijde, nebojí se plnit si své sexuální fantazie, stejně jako muži.
Lucii je dvacet sedm a už šest let žije se svým přítelem. Věří na lásku a věrnost, sní o pohádkové svatbě. Svého přítele by nikdy nepodvedla, tedy až na ten orální sex na firemním večírku, který se přece nepočítá.... V den narozenin místo toužebně očekávaného prstýnku přijde studená sprcha. Rozchod. Je zmatená,jak si mohl její miláček oblíbit tu hnusnou blonďatou mrchu? Co udělat, aby se vrátil? Rozhodne se, že bude taky mrcha. Kašle na lásku a muži se pro ni stávají hobby, místo lásky v sobě objevuje svoji potlačovanou dravou sexualitu, která v ní roky dřímala, vrhá se do jednoho milostného dobrodružství za druhým a šlape po citech těch, kteří procházejí její postelí a životem. Pod cynickou maskou kudlanky, vysát a odhodit, je ale stále milující romantická žena, která touží vrátit zpět svou lásku.
Sbírka motýlů je erotikou nabitý román pro ženy. Ale nejen pro ně. Připomíná nejen poživačný sex ve městě či deník té nejnestydatější Bridget Jonesové pod sluncem, ale hlásí se i k českému vzoru Báře Nesvadbové.

Nahlédnout do Sbírka motýlů Nahlédnout do Sbírka motýlů

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka motýlů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka motýlů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka motýlů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka motýlů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka motýlů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé