Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic

Kód: 7196289

Úplný název:

Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic (Bartuška Karel): Molekulová fyzika a termika, Mechanické kmitání a vlnení

Autor a popis:

Bartuška Karel, Prometheus, 158 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
117 Kč (130 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Molekulová fyzika a termika, Mechanické kmitání a vlnění
Druhý díl sbírky obsahuje úlohy z molekulové fyziky, termiky, mechanického kmitání a vlnění. Je součástí čtyřdílné publikace, která pokrývá celé středoškolské učivo fyziky. Je proto vhodná pro průběžné studium studentů středních škol i pro přípravu k maturitě a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Svojí koncepcí odpovídá monotematickým učebnicím fyziky pro gymnázia. Sbírka je pojata netradičně, jsou v ní uvedena různá řešení úloh, jejich diskuse a analýza typických chyb, kterých se žáci dopouštějí. Tím přispívá k rozvoji fyzikálního myšlení žáků.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Učebnice pro ZŠ

 
Knihkupectví / Učebnice / Učebnice pro ZŠ / Sbírka řešených úloh z fyziky pro střední školy II. (Molekulová fyzika a termika, Mechanic