Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové

Kód: 2422229

Úplný název:

Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové (Štiavnický Andrej):

Autor a popis:

Štiavnický Andrej, Knižní klub, 440 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
199 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Obětavý a skromný život Žofie Bošňákové je morálním protikladem čachtické paní i šintavské bosorky, jejichž osudy jsme sledovali v předchozích románech.
Žofie zemřela mladá, nebylo jí ani třicet pět let, ale její život byl mravní satisfakcí za ukrutné zločiny proti lidskosti, které páchaly A. Báthoryová na přelomu 16. a 17. století a do roku 1637 Anna Rosina Listiusová na Šintavském hradě.
I po tolika letech mají osudy této výjimečné, nevšední ženy každému z nás co říci. Zůstane vzorem příkladného manželského i rodinného života, který se v naší současnosti ocitl na scestí. Žofie Bošňáková je i s odstupem staletí jedinečným příkladem nezištné lásky k chudým, nemocným a ubohým i v moderní společnosti, domáhající se sociální spravedlnosti, míru a vzájemného porozumění mezi národy a její příběh je strhující čtení...
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historické romány

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Historické romány / Sbohem, Čachtická paní - Strhující příběh Anny Rosiny Listiusové a Žofie Bošňákové