Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016

Kód: 7470162

Úplný název:

Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 (Tomancová Martina):

Autor a popis:

Tomancová Martina, Akropolis, 144 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.3.2018 dopoledne. 
 

V poradí již jedenáctý sborník Asociace ucitelu ceštiny jako cizího jazyka (AUCCJ) nabízí všem zájemcum další peclive pripravený výber z príspevku prednesených behem roku 2016 na spolecných pravidelných setkáních. Prednášející z rad odborníku, lingvistu a ucitelu daného oboru opet nabízejí zajímavá témata z problematiky ceštiny jako cizího jazyka. Novinkou tohoto sborníku jsou krátké prezentace nejenom mobilních aplikací, ale i jazykových her a doplnujících materiálu. Dále se autori soustredí na specifika výuky ruzných jazykových úrovní. V oddílu výuky zacátecníku se autorky dvou príspevku zamerují na produktivní recové dovednosti a predstaví nám nekteré alternativní metody výuky. V cásti sborníku, venované výuce mírne pokrocilých, se autori venují specifikum použití autentických textu ve výuce. Toto téma rozširuje další príspevek, který nám približuje využití korpusu ve výuce (autorka príspevku nás zde seznámí s metodou Data-driven learning). Tento oddíl uzavírá obsáhlejší prezentace publikace Jazykové hry, kde muže ctenár cerpat nápady pro svoji výuku, jakož i v príspevku o výuce efektivní gramatiky. Tretí cást sborníku je zamerená na výuku stredne pokrocilých a venuje se tématu konverzace a predstavuje hru Imaglee. Poslední oddíl této série, která se zabývá výukou pokrocilých studentu, se zameruje na komunikacní prístupy ve výuce ceštiny jako cizího jazyka. Neopomíjenou roli hraje príspevek o tvorbe ucebních a testových materiálu, ve kterém autor mapuje problematiku autorského práva.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016 doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cizí jazyky

 
Knihkupectví / Učebnice / Cizí jazyky / Sborník Asociace učitelů češtiny jako cizího jazyka 2016