Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století

Kód: 2042993

Úplný název:

Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století (Bankovská Motlová Lucie, Španiel Filip): Jak predejít relapsu aneb terapie 21. století

Autor a popis:

Bankovská Motlová Lucie, Španiel Filip, Mladá Fronta, 112 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
240 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2017 dopoledne. 
 

Schizofrenie patří mezi nejčastější a nejzávažnější psychotická onemocnění. Je jednou z nejčastějších příčin přiznání plného invalidního důchodu a vykazuje jednu z nejdelších hospitalizací. Nezřídka postihuje lidi v mladém věku na prahu života; nejen že zásadním způsobem ovlivňuje jejich schopnost studovat a pracovat, ale zasahuje do života celé rodiny. Přestože zůstává onemocněním s relativně nepříznivým výsledným stavem, cílem léčby na prahu 21. století se stává úzdrava, tedy možnost vést normální plnohodnotný život, i když v mezích určitých faktických omezení, a ne již jen pouhé odstraňování symptomů.
V aktualizovaném vydání mimořádně úspěšné monografie se naši přední odborníci na prevenci, léčbu i výzkum psychotických onemocnění zaměřují na teoretické i praktické informace o příčinách, průběhu, prevenci, léčbě a rehabilitaci schizofrenních onemocnění. Speciální pozornost věnují psychosociálním intervencím a moderním rehabilitačním programům, které příznivě ovlivňují prognózu nemocných. Publikaci doplňuje adresář zdravotnických, rehabilitačních a psychosociálních služeb, praktická schémata, tabulky a obrazová dokumentace.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Schizofrenie – Jak předejít relapsu aneb terapie pro 21. století