Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii

Kód: 8503310

Úplný název:

Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii (Bezecný Zdeněk):

Autor a popis:

Bezecný Zdeněk, Národní památkový ústav, 736 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
474 Kč (650 Kč)
  / ks  
koupit
 

Schwarzenbergové výrazněji vstoupili do českých dějin poté, co roku 1660 získali třeboňské panství a na počátku 18. století v jižních Čechách vybudovali nejrozsáhlejší dominium střední Evropy. Pětačtyřicet studií této knihy se zaměřuje na výzkum schwarzenberského dědictví (od kulturní krajiny, přes stavební památky až po relikty sociálně-ekonomického systému), historie významných osobností rodu, jejich veřejných aktivit i životního stylu od 17. do druhé poloviny 20. století. Studie jsou plodem širokého spektra 44 autorů, od terénních památkářů a archivářů až po univerzitní profesory zejména z českých zemí, ale i Slovenska, Maďarska a Bavorska. Knihu vydalo pracoviště NPU v Českých Budějovicích.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie České a slovenské dějiny

 
Knihkupectví / Historie / České a slovenské dějiny / Schwarzenbergové v české a středoevropské kulturní historii