Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY)

Kód: 9775417

Úplný název:

Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY) (Zázvorková Stella):

Autor a popis:

Zázvorková Stella, Malý princ, 296 stran, jazyk - 19, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
29 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

O herečce Stelle Zázvorkové bylo a je známo, že velmi ráda vařila. Svými dobrotami hostila široký okruh přátel a známých. Ti na její kuchařské umění nedali dopustit a každé pozvání s radostí vítali. K obdivovatelům Stelliny kuchyně patřili například Jan Werich nebo Miloš Forman. Stella Zázvorková ráda cestovala, na svých cestách se nechávala inspirovat různorodou kuchyní a recepty si přivážela jako suvenýry. Kuchařka Se Stellou v kuchyni obsahuje velké množství receptů, které pokrývají širokou škálu jídel. Čtenář v ní nalezne jak předkrmy a chuťovky, polévky, pokrmy z masa, tak i bezmasá jídla, moučníky, ryby, saláty a omáčky. Své si v ní najdou i milovníci zvěřiny, protože Stella zvěřinu milovala a znala množství zajímavých receptů. Kuchařka obsahuje také bonusy ve formě oddílu o receptech známých osobností a medailon, který dá zavzpomínat na život a profesní kariéru jedné z největších komiček českého divadla a filmu.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / Se Stellou v kuchyni - Velká kuchařka Stelly Zázvorkové (POŠKOZENÉ DESKY)