SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL

Kód: 2042628

Úplný název:

SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL (Wasdin Howard E., Templin Stephen): Vzpomínky elitného odstrelovace Navy SEAL

Autor a popis:

Wasdin Howard E., Templin Stephen,, Mladá fronta, 352 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
 

Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL
STRHUJÍCÍ PŘÍBĚH MUŽE, KTERÝ SLOUŽIL V JEDNÉ Z NEJLEPŠÍCH SPECIÁLNÍCH JEDNOTEK SVĚTA A NA VLASTNÍ KŮŽI ZAŽIL DRAMATICKÉ UDÁLOSTI ZNÁMÉ Z PROSLULÉHO FILMU ČERNÝ JESTŘÁB SESTŘELEN
Když americké válečné námořnictvo vysílá svou elitu, vyšle jednotky SEAL.
Když jednotky SEAL vysílají svou elitu, vyšlou Team Six.
Přísně utajovaná jednotka SEAL Team Six je pověřována úkoly souvisejícími s bojem proti terorismu, záchranou rukojmí a potlačováním vzpour. Howard E. Wasdin sloužil u speciálních oddílů SEAL celkem 12 let a ve své memoárové
publikaci přibližuje život těchto špičkových operativců od extrémně vyčerpávajícího procesu výběru a výcviku po nasazení v bojových akcích.
Po první válce v Zálivu, jíž se účastnil jako člen SEAL Team Two, byl Wasdin přijat za člena SEAL Team Six a podstoupil nejnáročnější výcvikový program v USA: školu průzkumníků-odstřelovačů námořní pěchoty. Stal se nejlepším odstřelovačem z osmnácti, kteří spolu s ním kurzem prošli - a plným právem se tak mohl považovat za jednoho z nejlepších odstřelovačů na světě.
České vydání je exkluzivně doplněno předmluvou věnovanou akci jednotky SEAL Team Six proti nejhledanějšímu teroristovi moderní doby, Usámovi bin Ládinovi.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL (hodnotilo 2 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Historie

 
Knihkupectví / Historie / SEAL Team Six - Vzpomínky elitního odstřelovače Navy SEAL