Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let

Kód: 9059677

Úplný název:

Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let (Budinský Václav):

Autor a popis:

Budínský Václav, VR ATELIER, 138 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
158 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
 

Sedí dvě krávy na stromě. Popíjejí pivo, pokuřují, povídají si o býcích a najednou kolem nich letí prase. „Hele, prase a lítá,“ pravila jedna druhé. Prase tuto větu zaslechlo a vykřiklo: „Drž hubu, nebo ti dám žihadlo.“ Škola nás učí, že „veselá mysl je půl zdraví“ a životní zkušenost dodává, že veselou mysl mají především lidé se smyslem pro humor a vtip, optimisté. Takoví lidé kolem sebe dokáží šířit pohodu a není podstatné, jestli je jim právě pět nebo sto pět let. Způsobů a cest, jak vyvolat a udržet si dobrou náladu, je samozřejmě mnoho. Správným receptem a pomůckou může být i tato knížka. Každý z nás má trochu jinak vyvinutý smysl pro humor, na stejnou situaci nemusí dva lidé reagovat stejně. Proto autor do knížky zařadil širší výběr anekdot, vtipů, aforizmů a komických hádanek pro všechny věkové kategorie, aby si každý čtenář přišel na své, dobře se pobavil a s chutí zasmál.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Sedí dvě krávy na stromě - Nejlepší anekdoty pro děti od 5 do 105 let