Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského

Kód: 2522812

Úplný název:

Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského (Lerangis Peter): Kniha první

Autor a popis:

Lerangis Peter, Egmont, 360 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
 

Jack má díky vzácné genetické mutaci zděděné po předcích zvláštní schopnosti, které jiní lidé nemají. Tyto schopnosti bude potřebovat, protože musí zachránit svět. Jack McKinley je obyčejný kluk s neobyčejným problémem. Zabíjí ho vzácný gen zděděný po předcích z dávno zmizelé civilizace. Gen ničí Jacka tím, že mu dodává zvláštní schopnosti, které jiní lidé nemají. Tyto schopnosti však Jack bude potřebovat, protože musí zachránit svět. Dávná civilizace zmizela, když jí byl uloupen zdroj síly a rozdělen do sedmi magických Schránek. Ty byly ukryty na různých místech světa. Jack a jeho přátelé musejí Schránky najít dřív, než padnou do nesprávných rukou. Pokud Schránky nenajdou, nikdy se nevyléčí, zmizelý svět opět povstane, oceány se přesunou a život, tak jak ho známe, v podstatě skončí. Nikdo se Jacka neptal, jestli chce být hrdina. Prostě se jím musí stát. Dobrodružství začíná knihou Povstání kolosu rhodského, prvním svazkem nejnovější série mistrovského vypravěče Petera Lerangise.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Sci-fi, fantasy pro děti

 
Knihkupectví / Sci-fi, fantasy / Sci-fi, fantasy pro děti / Sedm divů světa 1 - Povstání kolosu rhodského