Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání

Kód: 7336506

Úplný název:

Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání (Hosak Mark, Jang Junghee): Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání

Autor a popis:

Kol., Fontána, 118 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (328 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.11.2017 dopoledne. 
 

Bohate ilustrovaná praktická kniha ukazuje konkrétne a jasne rafinovanou jednoduchost, která je tak charakteristická pro východní spiritualitu. Ta nejvetší zvláštnost se obvykle skrývá v tom nejobycejnejším a nejjednodušším. Když ji odhalíme a prakticky využijeme, rozvine se v nás prastaré skryté vedení až k celé své dokonalosti. Rada sedmi tajných technik reiki senzibillizuje vnímání a posiluje energii Reiki: s pribývajícími zkušenostmi dokáže každý, kdo se rozhodl praktikovat Reiki, „videt svýma rukama lépe než ocima a položit pak dlane presne na místo, kde má jemnohmotný systém lidského tela opet nalézt svou rovnováhu. 
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Sedm tajných technik Reiky - Jak umocnit sílu a zjemnit vnímání