Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové

Kód: 8807303

Úplný název:

Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové (Němcová Božena): Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové

Autor a popis:

Němcová Božena, Stružková Karin, Nellis Alice, Bondy, 140 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
149 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.3.2018 dopoledne. 
 

Nejočekávanější filmovou pohádkou roku 2015 je dílo Alice Nellis Sedmero krkavců. Úspěšná režisérka (Ene Bene, Tajnosti, Perfect Days) laureátka Českého lva za scénář filmu Výlet, vyšla ve svém filmu z klasického příběhu Boženy Němcové, prosvětlila jej však a přiblížila dětem. Film, bude mít premiéru v době zlínského filmového festivalu, na konci roku se však dočká neméně očekávané premiéry televizní, protože bude hlavní vánoční pohádkou TV Prima.
Knížka Sedmero krkavců za filmem nijak nezaostává. Scénář Alice Nellis přepracovala do podoby dětské knížky zkušená televizní scénaristka Karin Stružková (Ulice, Kriminálka Anděl a d.) a kniha je doplněna krásnými fotografiemi z filmu, jejichž autorkou je sama Alice Nellis.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Pohádky

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Pohádky / Sedmero krkavců - Podle filmu Alice Nellis na motivy Boženy Němcové