Sekty a lovci duší

Kód: 7211224

Úplný název:

Sekty a lovci duší (Wiebeus Hans-Otto):

Autor a popis:

Wiebeus Hans-Otto, Nava, 296 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
201 Kč (268 Kč)
  / ks  
koupit
 

V díle jsou uvedeny a popsány nejdůležitější sekty, skupiny a sdružení a také vysvětleny pojmy. Přiřazeny jsou k velkým náboženstvím, k jejichž myšlenkám mají nejblíže. Pod "Křesťanstvím" tedy nalezneme například Svědky Jehovovy, hnutí Haré Kršna pod "Buddhismem a hinduismem". Protože se ale vždy neví, kde má která sekta své kořeny, jsou na konci knihy uvedeny ještě jednou skupiny a pojmy podle abecedního pořádku. K tomu je ještě uveden další soupis s odkazy. Ty mohou čtenáři napomoci hlouběji proniknout do pojmu. Může být tedy sledována příbuznost myšlenek a představ jiných skupin.
Není bez důvodu, že v této knize jsou popsána podstatná světová náboženství. Bez základních znalostí o hinduismu lze jen těžko pochopit, jaké pojetí zastává celá řada různých hnutí v čele se svým guru. Bez znalostí základním myšlenek buddhismu není možné vysledovat vliv této víry na ezoterickou scénu.
Poradenská část dává odpověď na otázky, proč sekty fascinují určitý okruh osob a v čem spočívá jejich nebezpečí. Závěrečná kapitola dává radu, jak může být nalezena cesta ven ze sekty.
Tato kniha nemusí být čtena od začátku do konce. Je možno v ní listovat, číst od prostředku, nebo ji použit jako příručku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sekty a lovci duší do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sekty a lovci duší.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sekty a lovci duší (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sekty a lovci duší bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sekty a lovci duší doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Náboženství