Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře

Kód: 2042803

Úplný název:

Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře (Škvor Jaroslav MUDr.): Praktický pruvodce nejen pro detské lékare

Autor a popis:

Škvor Jaroslav MUDr., Mladá Fronta, 72 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
76 Kč (95 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.9.2017 dopoledne. 
 

Cílem této brožury je podat stručnou formou základní informace o sledování růstu dítěte, zjištění jeho odchylky, určení příčiny selhání růstu a dále poskytnout přehled o současných možnostech léčby a nejčastějších omylech v praxi.
Autor poukazuje především na důležitou roli všech, kteří přicházejí s dítětem denně do kontaktu, a mohou tudíž sami na narušení jeho růstu včas upozornit, potažmo významně přispět k úspěšnému řešení závažného zdravotního, ale i psychosociálního problému dítěte a jeho rodiny.
Knížka je určena všem dětským lékařům, kteří nejsou na problematiku růstu a jeho poruchy ve své praxi přímo zaměřeni, tj. praktickým lékařům v primární péči i různým specialistům pro děti a dorost v ambulantních i lůžkových zařízeních.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Selhání tělesného růstu - Praktický průvodce nejen pro dětské lékaře