SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal)

Kód: D154674

Úplný název:

SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal) (kol.):

Autor a popis:

Výprodej DVD, 0 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
9 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Zpívají: Jiří Suchý, Jiří Šlitr a herci a zpěváci divadla Semafor – Naďa Urbánková, Milan Drobný, Pavel Bobek, Věra Křesadlová, Jitka Molavcová, Anna K., Miluše Voborníková…

Z konce šedesátých let se zachovalo v archivu České televize několik pořadů, které unikly normalizační destrukci a přežily hromadné smazávání záznamů nepohodlných interpretů. Jedním z nich je silvestrovský kabaret Na dejchánku v Semaforu z roku1967. Z něho čerpáme pro naše DVD, jímž navazujeme na úspěšný první stejnojmenný díl, mapující slavnou éru tohoto divadla, tak jak se zachovala v záznamech České televize. Dalším nenahraditelným zdrojem unikátních písniček ze Semaforu je osobní archiv Jiřího Suchého. Klipy semaforských songů, připravované pro televizní soutěž Mates v roce 1968, Jiří Suchý zachránil a nyní se stanou podstatnou částí našeho výběru. Soubor hitů doplňuje řada vystoupení protagonistů tohoto divadla v televizních pořadech Večírek v Semaforu z počátku devadesátých let.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie

 
Knihkupectví / SEMAFOR, SUCHÝ & ŠLITR: Největší hity 2 (DVD) (papírový obal)