Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů

Kód: 2044619

Úplný název:

Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů (Edgsonová Vicki, Thomasová Heather): Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů

Autor a popis:

Edgsonová Vicki, Thomasová Heather, Mladá fronta, 176 stran, jazyk - čeština, 2018

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
319 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Kuchařka nabízí přes padesát receptů, které provedou neuvěřitelnou všestranností semínek – maličkých přírodních energetických kapslí. Naučí, jak je připravit na tisíc a jeden způsob, od tradičního posypání salátu či ovesné kaše až po trochu experimentálnější a dobrodružnější použití v nápojích, dezertech a hlavních jídlech.
Úspěšná výživová poradkyně Vicki Edgsonová a oceňovaná autorka kuchařek Heather Thomasová v knize doplňují vlastní zkušenosti a talent současnými trendy. Představují dvacet vybraných semínek – například pohanku, kardamom, mák či dýňové semínko – a kromě kulinářského využití popisují i jejich původ a užitek, který přinášejí našemu tělu. A to všechno je samozřejmě jen úvod k celé řadě skvělých receptů, které vybraná semínka využívají.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Semínka - Přírodní zdroj energie v desítkách zajímavých receptů