Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá

Kód: 2425272

Úplný název:

Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá (Lhotský Josef):

Autor a popis:

Lhotský Josef, Universum, 264 stran, jazyk - CZ, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 23.10.2017 dopoledne. 
 

O chudáku Charlesi Darwinovi a teorii evoluce koluje mezi lidmi tolik donekonečna omílaných polopravd, že člověk má často chuť zpít se ze zoufalství do němoty. Takové řešení obvykle nikam nevede, máte-li ale náhodou po ruce mimo lahve i spiritistickou tabulku a elementálové jsou vám nakloněni, čeká vás možná nevětší duchařská rozprava vašeho života. V hlavních rolích dobrácký Charles Darwin, uštěpačný Isaac Newton, prostopášný lord Kelvin, volnomyšlenkářský archanděl, mladý biolog a čistá skotská whisky. A samozřejmě evoluce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Věda a technika

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Věda a technika / Sen noci darwinovské - aneb O čem se vám v souvislosti s evolucí ani nezdá