Serena

Kód: 7217795

Úplný název:

Serena (Rash Ron): Když žena touží po moci

Autor a popis:

Rash Ron, JOTA, 306 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
70 Kč (88 Kč)
  / ks  
koupit
 

Píše se rok 1929 a novomanželé George a Serena Pembertonovi přijíždějí z Bostonu do hor Severní Karolíny, kde chtějí založit dřevařskou firmu. George místní prostředí zná, žil tu dost dlouho, a dokonce zplodil nemanželské dítě, ale Serena je v horách nováčkem. Záhy však dokazuje, že si s muži v ničem nezadá - dohlíží na pracovní čety, loví chřestýše, navíc zachrání v divočině manželovi život.
Společně s Georgem bezohledně umlčí nebo odstraní z cesty každého, kdo ztratí jejich přízeň. Když Serena zjistí, že nemůže mít děti, rozhodne se zavraždit manželova nemanželského syna. Jakmile žena posedlá touhou po moci vytuší, že Pemberton svou nelegitimní rodinu chrání, bouřlivé manželství se začíná rozpadat a příběh spěje k překvapivému vyústění.
Pronikavá studie lidského charakteru líčí, čeho je schopen člověk vedený touhou po moci. Hlavní hrdinka je jakousi novodobou Lady Macbeth.
Napínavý román o složitých mezilidských vztazích se strhujícím vyprávěním o životě v drsném horalském prostředí v první polovině minulého století s originální zápletkou.
 
 
 
 
 
 
 

S Serena doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé