Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o

Kód: 2475868

Úplný název:

Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o (Suchý Jiří, Papánek Petr, Náhlovský Pavel): Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i osobním živote

Autor a popis:

Suchý Jiří, Papánek Petr, Náhlovský Pavel,, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.9.2017 dopoledne. 
 

Spočívá tajemství úspěchu v manažerském i osobním životě ve schopnostech, inteligenci nebo je za tím něco jiného? Jak může každý posílit ty oblasti, které jsou pro dlouhodobou úspěšnost nejdůležitější? Odpovědi najdete v této ojedinělé knížce, kterou společně napsali uznávaný manažer, zkušený kouč a poradce.

Autoři s mnohaletými zkušenostmi z praxe, kteří si prošli řadou úspěchů i proher, vám odkryjí šest pilířů a jeden navíc, které stojí za pracovním i osobním úspěchem každého manažera. Ukážou vám, jak tyto pilíře posilovat, jak je rozvíjet a využívat každý den při řízení sebe sama, druhých lidí i celé firmy. Budou vám průvodci na cestě k manažerské moudrosti, která nebude jen plná rychlých úspěchů, ale bude pro vás bezpochyby obohacující a bude stát za to.
Staňte se skutečnými manažery svého života!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Odborná literatura

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Šest pilířů manažerského úspěchu - Jak je posilovat, rozvíjet a využívat v manažerském i o