Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti

Kód: 7500304

Úplný název:

Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti (Masters Augustus Robert):

Autor a popis:

Masters Augustus Robert, Maitrea, 88 stran, jazyk - čeština, 2017

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
145 Kč (205 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.4.2018 dopoledne. 
 

Bolest a utrpení nejsou totéž. Bolest je nevyhnutelná, utrpení je volitelné. Je-li bolest vědomě pociťované zranění, utrpení je dramatizace tohoto zranění, která nás staví do role zraněného a izoluje nás od syrové skutečnosti naší bolesti. Obrat k naší bolesti a vstup do ní – do naší staženosti, strachu, tísně, otupělosti, smutku – nás pomáhá navrátit na cestu ke skutečnému štěstí. Obrácení k naší bolesti snižuje míru našeho utrpení. Vstup do naší bolesti dále snižuje naše utrpení. Průchod skrze naši bolest naše utrpení ukončí nebo přinejmenším radikálně umenší, i když bolest samotná zůstává. Čím důvěrnější vztah máme se svou bolestí, tím méně trpíme.
Abychom se mohli vynořit ze své bolesti, musíme do ní vstoupit. Jak si vytváříme důvěrnější vztah se svou bolestí, zjišťujeme, že nás stále méně a méně znepokojuje, až je nakonec pouhou milostí, jakkoliv divokou a prudkou. Kniha SETKÁNÍ S DRAKEM je právě o rozvoji takového důvěrného vztahu. Čtěte ji nejen pouhou svou myslí.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Setkání s drakem - Jak ukončit utrpení vstupem do vlastní bolesti