Sex, drogy a islám

Kód: 9049325

Úplný název:

Sex, drogy a islám (Konvička Martin):

Autor a popis:

Konvička Martin, Lhoťan Lukáš, 90 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
116 Kč (170 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 29.9.2017 dopoledne. 
 

Veřejné postoje a názory docenta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích Martina Konvičky vyvolávají vůči jeho osobě jak reakce pozitivní, tak i negativní až nenávistné. Pan docent se po vzoru redaktora časopisu Reflex J. X. Doležala nebojí veřejně se vyjadřovat o kontroverzních tématech, jakými jsou sex, drogy či feminismus.

Nejvíce vášní však vyvolávají jeho názory na problematiku islámu a islamizace České republiky, potažmo Evropy. V knize Sex, drogy a islám se docent Konvička zamýšlí nejen nad tím, proč mnozí Češi konvertují k islámu a jakou mají jejich konverze souvislost se sexualitou, ale i nad tím, proč biologové dokáží islámu porozumět lépe než mnozí orientalisté a islamologové.

Konvičkovy názory na legalizaci lehkých drog, kritika politické korektnosti a té části feminismu, která islámu straní, jej činí výjimkou v prostředí, jež je stále více svazováno multikulturní propagandou a cenzurou svobody slova. Ač sám multikulturalista, ekolog a stoupenec ochrany přírody, nebojí se docent Konvička kritizovat appeasement dnešní Strany zelených a multikulturalistů vůči islámu a jeho šíření v Evropě a Česku.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sex, drogy a islám do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sex, drogy a islám.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sex, drogy a islám (hodnotilo 7 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sex, drogy a islám bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sex, drogy a islám doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu