Sex, lži a pohádky

Kód: 7341891

Úplný název:

Sex, lži a pohádky (Thompsonová Kate):

Autor a popis:

Thompsonová Kate, BB ART, 320 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Cleo Dowlingové výhra v loterii umožnila uskutečnit její sen, otevřít si knihkupectví v ospalém městečku Kilrowan a pohodlně žít se svým manželem, atraktivním malířem Pablem. Ale sen se změní v noční můru, když Pablo přijme nabídku malovat rozmazlenou princezničku, dceru bohaté dublinské rodiny…
Autorka bestsellerů Pixie Pirelliová plní všechny představy reklamních pracovníků, poslušně navštěvuje všechny besedy, autogramiády i večírky. Ale její široký úsměv jen zakrývá bolest tak velkou, že nakonec stejně musím utéci ze světel ramp a ukrýt se v hotelu na konci světa. Může utéci, ale nemůže se schovat navždy; kdo je Londýňanka s krvavými drápy a tesáky a proč se snaží zničit Pixiinu kariéru?
Elegantní městská dívka Hazel MacNamarová má diář plný tajných telefonních čísel celebrit z celého světa. Která z těchto hvězd ozáří svým leskem Kilrowanský umělecký festival, událst irského společenského kalendáře, na které nesmí nikdo chybět? Bude to filmový herec Rory McDonagh? Bude to literární diva Colleen? Nebo snad – ale pst!!!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sex, lži a pohádky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sex, lži a pohádky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sex, lži a pohádky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sex, lži a pohádky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sex, lži a pohádky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy