Sex ve městě

Kód: 7381507

Úplný název:

Sex ve městě (Bushnellová Candace): Fascinující, frivolní, fantastické ...

Autor a popis:

Bushnellová Candace, BB/art, 254 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
181 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kdo z nás by alespoň jednou nechtěl nahlédnout do světa bohatých a slavných, podívat se do jejich přepychových bungalovů a - jen si to přiznejme! - jedním okem nakouknout do ložnice. Copak se tam asi tak odehrává? Divoké, bujné milování jako z erotického časopisu, anebo snad stejná manželská nuda jako kdekoli jinde?
Candace Bushnellová pro nás tu pomyslnou špehýrku otevírá a pohled na milostná kolbiště svých bližních ještě svým zábavným a ironickým způsobem komentuje.
Se svým příznačným humorem nám představí „mladé a krásné“ lidi, kteří táhnou z večírků do barů a klubů, v létě jezdí do přepychových přímořských letovisek a v zimě na lyže.
Carrie, prototyp ztrápené mladé spisovatelky, hledá lásku výhradně na nesprávných místech, a ne vždy vychází všechno podle jejích představ. Její přítelkyně Samantha, Miranda a Charlotte jsou také nadšenými lovkyněmi mužů a vždy jsou ochotny posloužit velice konkrétními radami. Fotogenické krasavice se slepičími mozečky balí kdekoho, neurotické maminy se vychloubají svými otřesnými dětmi a příkladnými manžílky, a všechny dohromady zajímá jen jedno jediné - sex.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sex ve městě do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sex ve městě.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sex ve městě (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sex ve městě bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sex ve městě doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Beletrie pro dospělé