Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme

Kód: 8111112

Úplný název:

Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme (Klein Marty):

Autor a popis:

Klein Marty, Noxi, 208 stran, jazyk - CZ, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
69 Kč (99 Kč)
  / ks  
koupit
 

Chcete prožívat příjemný a radostný sex?
Pak vězte, že se obejdete bez jakékoli techniky, dokonalého těla či beznadějně vášnivé lásky. Co potřebujete, je sexuální inteligence.
Změnte způsob uvažování o sexu a změníte svůj sexuální život - navždy!
Pokud za celý život přečtete jen jedinou knihu o sexu a vztazích, měla by to být tato. Je vítaným lékem na všechny nevyhnutelné sexuální obtíže, které vás mohou potkat.
Ostřílený rodinný terapeut a sexuolog, v ní rozebírá problémy, které lidstvo trápí odpradávna, s hlubokým pochopením a nabízí originální, často provokativní řešení k zlepšení vztahu k vaší sexualitě.
Dozvíte se, proč se máte při sexu přestat pozorovat, proč nemáte věnovat pozornost své „výkonnosti“ a tomu, zda je vaše sexuální chování „normální“.
„Nepomáhám lidem při sexu lépe ,fungovat‘, ale učím je, jak se při sexu uvolnit, aby si ho lépe užili - ve svém těle, se svým partnerem, v dané situaci,“ tvrdí Marty Klein.
A to je něco, po čem toužíme všichni - vzrušující sex, který nás bude naplňovat v každém období života.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Beletrie pro dospělé / Romány pro ženy / Sexuální inteligence - Co od sexu opravdu chceme a jak toho dosáhneme